O nás...

Společnost ČESKÉ HUDEBNÍ NÁSTROJE, spol. s r. o. - www.chn.cz, která již od roku 1990 dováží značkové hudební nástroje a příslušenství a stará se o hudebníky především z oblasti klasické hudby, vzala před dvanácti lety pod svá křídla i další aktivitu - dovoz a prodej kvalitních zahraničních vín. Ředitel a jednatel společnosti, pan Vít Popp, je milovníkem vína, v oboru se vzdělává již přes 3 desetiletí a byl dlouholetým členem ASČR. Základním zadáním www.popp-vino.cz je dovážet a dodávat zákazníkům (privátní klientele, společnostem a vybraným gastronomickým jednotkám) kvalitní vína zejména od malých a poctivých rodinných vinařství. Hlavním portfoliem jsou produkty z Německa (zejména Rieslingy, Weissburgindy a Pinot Noiry z Mosely, Rheingau a Nahe), Rakouska (Sauvignony ze Štýrska), výběry z božského Portugalska (Douro, Alentejo, Bairrada, Setubal, Lisboa), Itálie a Francie (úzký, ale kvalitní výběr) a i novosvětské Chile.

V případě zájmu o velká vína (Burgundska, Bordeaux, Piemonte, Toskánsko), která nejsou uvedena na stránkách, vyžádejte si na základě vaší co nejpřesnější specifikace nabídku.

Vzhledem k menším produkčním kapacitám většiny výrobců se může v průběhu roku stav skladu resp. ročník změnit.

V případě vašeho zájmu uspořádáme firemní degustaci nebo večírek pro uzavřenou společnost, vycházející z aktuálních Covid-regulí.